З'явилися фото чоловіка, який захопив поліцейського в заручники в Полтаві

З'явилися фото чоловіка, який захопив поліцейського в заручники в Полтаві
Читать на русском

На даний момент патрульна поліція Полтави повідомила, що терористові надали службовий автомобіль ВАЗ-2115, на якому той зараз рухається в сторону Києва разом із заручником

У Полтаві правоохоронці намагаються знешкодити злочинця з гранатою, який взяв в заручники одного з поліцейських. На даний момент патрульна поліція Полтави повідомила, що терористові надали службовий автомобіль ВАЗ-2115, на якому той зараз рухається в сторону Києва разом із заручником - начальником карного розшуку місцевої поліції. Його вимоги поки не відомі.

У мережі з'явилися фото підозрюваного. Так, під час затримання у будівлі суду на вулиці Остапа Вишні він погрожував підірвати гранату РГД-5. У зв'язку з цим полтавські правоохоронці ввели в дію спецоперацію «Грім». Спочатку він тримав в заручниках співробітника кримінальної поліції і заявляв, що підірве обох. В ході переговорів начальник карного розшуку замінив заручника собою. Терористові надали автомобіль ВАЗ-2115, на якому він зараз, як повідомляється, їде в сторону Києва разом із заручником. Їх супроводжують автомобілі правоохоронців.

APnews також писав, що у Полтаві чоловік з гранатою захопив поліцейського в заручники. Пізніше замголови МВС розповів деталі инциденту.

Читайте також:

Новини партнерів

У Полтаві чоловік з гранатою обміняв заручника на поліцейського і їздить з ним містом: введено операцію "Грім"
Медики влаштували під КМДА бунт через колапс фінансування лікарень