Зв'язки Тельців, енергія Стрільців та сили Риб: докладний гороскоп на 30 червня

Зв'язки Тельців, енергія Стрільців та сили Риб: докладний гороскоп на 30 червня
Читать на русском

Астрологи розповіли, чого очікується представникам сузір'їв від цього дня.

Овен

21 березня — 19 квітня

У Овнів фантазії починають набувати реальних рис. Хороший день для новаторів, мандрівників, акторів. Звільніть вечірній час для спілкування з рідними.

Телець

20 квітня — 20 травня

У Тельців дуже можливий поворот у долі, що сприяє кар'єрному зростанню. Доречно користуватися особистими зв'язками. В цей час реально усвідомити причини, що заважають жити повним життям.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Близнюки, гарний час для ділового відрядження та освоєння нових приміщень. У професійній діяльності до речі припадуть додаткові витрати на зовнішній вигляд.

Рак

21 червня — 22 липня

Раки можуть розраховувати на допомогу знайомих у виконанні задуманого. Сприятливий час для мандрівок, поїздок, занять спортом. Можливі позитивні зміни у відносинах.

Лев

23 липня — 22 серпня

Леви матимуть величезну користь з інформації, отриманої з книг або Інтернету. Навіть незнайомі люди можуть повідомити щось дуже цінне.

Діва

23 серпня — 22 вересня

Діви з успіхом спробують себе у якійсь новій ролі. Будьте уважні: можна зіткнутися з ненадійністю оточуючих, шахрайством. Перешкоди цього періоду є тимчасовими.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

Терезам необхідно більше обачно підійти до фінансових питань, у тому числі — до взаємодії з чужими грошима. Складаючи угоди, докладно обговорюйте кожен пункт.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

Скорпіонам варто направити свої сили на професійну реалізацію, вихід нових людей. Успіх чекає у посередницьких справах.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Стрільці, без постійного енергетичного підживлення, багато цілей можуть залишитися нереалізованими. Так що подумайте про те, щоб включити до порядку денного заняття спортом.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

Козероги впритул підійдуть до розуміння того, що їм потрібно. Стане в нагоді вміння протистояти стороннім впливам і рухатися вперед, мудро огинаючи перешкоди.

Водолій

21 січня — 18 лютого

Водоліям частину дня рекомендується провести у спокої, хоча всидіти на місці буде дуже складно. Скористайтеся будь-якою можливістю навчитися чогось нового.

Риби

19 лютого — 20 березня

Риби, для вас це день не тільки підвищеної сприйнятливості, а й зростання сили, так що вам буде легко керувати собою, людьми та подіями дня.

Новини партнерів

Український снайпер ССО розстріляв окупантів (Відео)
Спростування некоректної інформації. Parimatch повністю припинив діяльність у РФ та Білорусі