Зв'язки Дів, спритність Козерогів та бажання Львів: докладний гороскоп на 26 червня

Зв'язки Дів, спритність Козерогів та бажання Львів: докладний гороскоп на 26 червня
Читать на русском

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня.

Овен

21 березня — 19 квітня

Овни спроможні вирішити всі питання, не залишаючи вдома. Почався процес здійснення всього, що було задумано на літо. День однаково вдало здатні прикрасити нові знайомства та старі друзі.

Телець

20 квітня — 20 травня

Тельці, ви будете більше, ніж зазвичай, думати про своїх близьких, дбати про ваші стосунки. Схоже, молодші родичі страждають від нестачі уваги: ​​виправте цей недогляд. Сприятливий день для довгоочікуваних покупок.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Не виключено, що Близнюкам потрібна рада близьких людей. Схильність спускати одержувані гроші на розваги швидко призведе до перевитрати коштів. Гарний час для початку будівництва.

Рак

21 червня — 22 липня

Незважаючи на всі перешкоди та складнощі на шляху, Раки досить швидко рухаються до мети. Вдалі справи, що вимагають точності виконання та вміння працювати руками. Особливо удачливими будуть ті, кого не збиває з пантелику думка оточуючих.

Лев

23 липня — 22 серпня

Багатьом Левам день обіцяє дружні застілля та поїздки. Власні бажання виходять першому плані. Ваші ентузіазм, безпосередність та почуття гумору безвідмовно діють на оточуючих.

Діва

23 серпня — 22 вересня

Діви, постарайтеся мудро розпорядитися заробленими грошима. Подумайте про те, що вам дійсно знадобиться незабаром. Надається можливість вдало використовувати старі зв'язки, домогтися свого за допомогою друзів.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

Терезам слід виявити наполегливість, якщо вони вирішать витягнути свою другу половину в гості або за місто. Вдалий день для енергетичних практик, отримання сил від природних стихій: вогню, води, повітря.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

Деяким Скорпіонам доведеться вирішувати питання, пов'язані із дітьми. Гарний день для того, щоб здійснити спільну подорож з рідними та близькими. Можливо, доведеться зайнятися справою, в якій ви поки що почуваєтеся не дуже впевнено, проте зірки обіцяють успіх у всіх починаннях.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

У Стрільців це час натхнення: дозвольте вищим силам керувати вашим зростанням та просуванням. Будьте уважні до будь-яких збігів та знаків. Емоційне життя нестійке, але насичене.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

Успіх чекає Козерогів у справах, які вимагають спритності рук та бездоганного смаку. Увечері добре пройде зустріч із друзями. Вдалий день для роботи з духовними текстами та будь-якою надихаючою інформацією; показано ділитися тим, що дізналися.

Водолій

21 січня — 18 лютого

Водолії, зростає ваша влада над оточуючими людьми та подіями — використовуйте цей факт собі на благо. Проте врахуйте: ігнорування чужих інтересів може спричинити небажані наслідки. Добре займатися інтелектуальною працею та творчістю.

Риби

19 лютого — 20 березня

Багато Риб повні рішучості присвятити день всяким корисним речам. Але не варто йти в роботу з головою. Цей день просто створений для справ, приємних розуму та тілу: розслабтеся в душевній компанії, запасіться силами наступного тижня.

Новини партнерів

Київ обстріляли з літаків Ту-95 та Ту-160 ракетами Х101
РФ роками підривала постачання України боєприпасами радянських калібрів