Звинтили ціни на продукти: АМКУ відкрив справу проти найбільших мереж магазинів Києва

Звинтили ціни на продукти: АМКУ відкрив справу проти найбільших мереж магазинів Києва
Читать на русском

У зв’язку з підвищення попиту на деякі продукти, магазини столиці суттєво підвищили на них ціни.

Київське відділення Антимонопольного комітету відкрило провадженні проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж столиці за фактом суттєвого подорожчання продуктів. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву мера Києва Віталія Кличка під час брифінгу у четвер, 2 квітня.

"Щойно запровадили обмежувальні заходи, мешканці міста створили ажіотаж в магазинах.

Скуповували все - продукти харчування, туалетний папір, дезінфікуючі засоби. Користуючись шаленим попитом, магазини та супермаркети підняли ціни на ці товари. Ми звернулися до уряду щодо контролю над цінами і до Антимонопольного комітету України.

Київське обласне відділення Антимонопольного комітету вже порушило справу проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж Києва за фактом суттєвого подорожчання продуктів. Також і ми, і фахівці Антимонопольного комітету моніторимо ситуацію", - наголосив Кличко.

За словами мера столиці, що за останній тиждень ціни на продукти першої необхідності не зростають, а навпаки – вирівнюються, а на деякі товари навіть знизилися.

"Закликаю киян. Якщо побачите, що магазини знову почнуть піднімати ціни на товари першої необхідності, – одразу повідомляйте або на Контактний центр столиці 15-51, або - на гарячу лінію Антимонопольного комітету України", - закликав мер Києва.

Як повідомляв APnews, "АТБ" вводить спеціальний час відвідування магазинів людьми похилого віку.

Новини партнерів

ВАКС закрив справу проти скандального колишнього прокурора Кулика
Кабмін закликав аптеки працювати цілодобово