Звільнити голову Харківської ОДА Олексія Кучера: в Кабміні розглянуть питання

Звільнити голову Харківської ОДА Олексія Кучера: в Кабміні розглянуть питання
Читать на русском

Питання звільнення харківського губернатора розглянуть вже через кілька годин.

28 жовтня Кабінет міністрів України розгляне питання звільнення голови Харківської ОДА Олексія Кучера. Про це повідомляє APnews з посиланням на пост заступника голови Харківської облради Володимира Скоробогача у Facebook.

«На засідання Кабінету Міністрів, яке відбудеться через кілька годин, подані документи на розгляд звільнення Олексія Кучера з посади голови Харківської обласної державної адміністрації. Я не знаю, яке буде рішення Кабміну з цього питання, але, сподіваюся, що кулуарні домовленості не стануть перешкодою для вольового рішення, яке повинно було вже давно поставити крапку в цій історії», - заявив політик.

На думку Володимира Скоробогача, звільнення Кучера є закономірним кроком, оскільки той допустив "медичну катастрофу" у регіоні.

«Некомпетентність і незрілість - так можна охарактеризувати роботу Олексія Кучера на посаді губернатора. Особливо, коли розумієш масштаби медичної катастрофи, яка стала епілогом його роботи, і бачиш "результати" розвитку інших важливих сфер життєдіяльності регіону. Думаю, що на Банковій вже це зрозуміли», - додав заступник голови Харківської облради Володимир Скоробогач.

Довідка

Олексій Кучер - український політик. Закінчив Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди. У 2000-х обіймав різноманітні посади в Дзержинському райсуді Харкова. У 2011-2019 рр. займався індивідуальною адвокатською діяльністю. У 2019 році обраний народним депутатом від партії "Слуга народу". 5 листопада 2019 року призначений головою Харківської ОДА.

Раніше APnews, глава Харківської ОДА запустив жахливу рекламу з трунами загиблих курсантів.

Новини партнерів

МОЗ перепрофілює по 2-4 лікарні в кожному регіоні під COVID-19
В Україні понад 7400 нових хворих COVID-19 за добу