Звільнення та втрата половини доходу: ресторатори пояснили, чому вийшли на протест

Звільнення та втрата половини доходу: ресторатори пояснили, чому вийшли на протест
Ексклюзив
Читать на русском

Учасники протесту відзначають, що власники ресторанів втратять до 50% доходу, а працівники - до 60%

Учасники акції протесту під Кабінетом міністрів виступають проти карантину вихідного дня, тому що вони залишаться без грошей та доведеться звільняти персонал. Про це в коментарі APnews розповів один з учасників протесту.

За його словами, карантин вихідного дня - це замилювання очей, тому що в ресторанах, на відміну від громадського транспорту, люди дотримуються карантинних обмежень. При цьому учасник акції зазначив, що люди залишаться без роботи й грошей

"Карантин вихідного дня - це піар акція. У нас забитий громадський транспорт. Ми працюємо з обмеженнями. Ми весь жорсткий карантин утримували весь персонал своїм коштом. Якщо такий карантин введуть, то ми втратимо 50% доходу, як і співробітники. Буде скорочення робочих місць. Якщо щось забороняти, що для всіх, закриймо країну на 2-3 тижні. Ми працюємо за правилами. Як можна порівнювати ресторан з температурним скринінгом та санітайзери з вагоном потягу, де немає нічого навіть вентиляції", - зазначив чоловік.

Крім того, інший учасник акції зізнався, що сам працює в ресторані, і карантин вихідного дня позбавить його більшої частини заробітку.

Як раніше повідомляв APnews, представники малого та середнього бізнесу вийшли на протест під будівлею Кабінету міністрів.

Степанов назвав операції, які будуть проводити всупереч забороні
Отримають не всі. Кабмін обіцяє людям частину зарплат втрачених через "карантин вихідного дня"

Новини партнерів