Звільнення і покарання: що сталося із Кагарлицьким відділом поліції після скандалу зі зґвалтуванням

Звільнення і покарання: що сталося із Кагарлицьким відділом поліції після скандалу зі зґвалтуванням
Ексклюзив
Читать на русском

Відомо, що 10 співробітників звільнили через випадок зі зґвалтуванням, ще 9 осіб понесли дисциплінарне покарання, а весь відділ розформували

Після серйозного скандалу зі зґвалтуванням у відділенні поліції міста Кагарлик Київської області, про який стало відомо 25 травня, глава Нацполіціі Ігор Клименко повідомив про розформування підрозділу і переатестації всього особового складу Кагарлицького ОП.

Редакція APnews з'ясувала, що зараз із відділенням, його співробітниками і чи застосувались заходи, про які заявляв Клименко.

Так, в прес-службі поліції Київської області нам повідомили, що керівництво дійсно відсторонено від виконання своїх обов'язків.

“Підозрюваних затримали, місце злочину зберігають, як і всі речові докази, до прибуття ДБР”, - повідомили у прес-службі.

Також розповіли щодо самого підрозділу - там за результатами комплексного службового розслідування поза штат виведено особовий склад (близько 60 працівників), 19 працівників було притягнуто до дисциплінарної відповідальності, з них 10 працівників звільнено з лав Нацполіції за порушення службової дисципліни, ну а 9 працівників понесли дисциплінарне покарання.

На запитання, що мається на увазі під поняттям “дисциплінарне покарання”, пояснили, що це зауваження, догани, але при цьому працівники залишились працювати у лавах Нацполіції.

“Щодо працівників, які виведені поза штат, - з ними буде проводитись атестування щодо відповідності їхнього перебування на посадах в лавах поліції. На це дано термін, передбачений законом, - 2 місяці. За цей час ми маємо зібрати характеризуючі дані, їх показники роботи. Їх роботу розгляне атестаційна комісія, яка буде окремо по кожній особі приймати рішення", - сказали у поліції.

Тим часом прес-служба Кагарлицького відділення поліції повідомила, що прийом громадян здійснює, проте у зв'язку з відстороненням від виконання обов'язків керівництва поліції Кагарлика, прийом громадян проводять в.о. Дмитро Литвин і його заступники за напрямками роботи - в.о. заступника начальника ВП - начальник слідчого відділення Буткевич Руслан Валерійович і Білоконний Олександр Вікторович.

Звільнення і покарання: що сталося із Кагарлицьким відділом поліції після скандалу зі зґвалтуванням
Читайте також:

Новини партнерів

Стефанішину призначили віце-прем'єром, бо вона жінка, - Карасьов
Персонал в масках та рукавичках: Ляшко розповів про похід в хмельницьке кафе із Зеленським