Зварив та з'їв: суд оштрафував пенсіонера за крадіжку восьмикілограмового індика

Зварив та з'їв: суд оштрафував пенсіонера за крадіжку восьмикілограмового індика
Читать на русском

Чоловікові довелося заплатити за свій злочин 850 гривень

Жителя Полтавської області оштрафували, бо він вкрав індика-бройлера, після чого зварив та з'їв. Про це повідомляє APnews з посиланням на рішення Зіньківського районного суду.

Згідно з матеріалами справи, крадіжка птиці сталася 9 липня на території колишнього Ростовського району близько 17:00. Чоловік з території чужого домогосподарства таємно викрав восьмикілограмовий бройлерного індика.

Після того як чоловік зварив індика, його вага знизилася до 4,8 кілограма, чим завдав господареві індика збиток на 384 гривні. У суді чоловік визнав свою провину.

"В судовому засіданні обвинувачений винним себе в скоєнні злочину, при вище зазначених обставин є повністю і суду показав, що він 09.07.2020 року близько 17 год. 00 хв. Перебуваючи на території господарства викрав одного індика, і приготував його шляхом кип'ятіння в 8- ми літрової алюмінієвої каструлі. в скоєному щиро каявся, просив суд суворо не карати, не позбавляти волі", - йдеться в документі.

За рішенням суду, чоловіка оштрафували на 850 гривень штрафу.

Як раніше повідомляв APnews, поліція затримала 44-річного жителя Полтави, який зламував особисті інтернет-кабінети клієнтів Полтававодоканалу і міняв показання лічильників.

Новини партнерів

Кількість нових хворих COVID-19 в Україні перевалила за 5 тисяч - це рекорд
У Києві рекомендували школам піти на канікули 21 жовтня