ЗСУ розглядають декілька сценаріїв наступу Росії на Україну і готуються дати відповідь - Наєв

ЗСУ розглядають декілька сценаріїв наступу Росії на Україну і готуються дати відповідь - Наєв
Читать на русском

Розглядаються варіанти можливої агресії по всьому периметру українсько-російського державного кордону та на адміністративних межах

У Збройних силах України розглядають кілька сценаріїв щодо можливої агресії Російської Федерації щодо України. Про це повідомив командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв в ефірі "Право на владу", передає APnews.

За його словами, розглядаються варіанти можливої агресії по всьому периметру українсько-російського державного кордону та на адміністративних межах з тимчасово окупованими територіями Донбасу і Криму.

"ЗСУ розглядається декілька сценаріїв по всьому периметру державного кордону з РФ, а також з тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей і АР Крим. Ми розглядаємо навіть дії, коли така загроза буде з декількох напрямків одночасно", - сказав Наєв.

Він зазначив, що органи військового управління ЗСУ, серед яких і командування ООС, постійно готуються до адекватних дій у відповідь на ймовірну агресію.

"Наше завдання - стримати агресора, а у випадку переходу його до відкритої агресії відбити наступ і не дати ступити ворожому чоботу на українську землю. Ми все робимо для того, щоб наші дії були ефективні і якісно підготовані. На даний час безпосередніх загроз агресії з тимчасово окупованої території АР Крим щодо Херсонської області України немає", - підкреслив Наєв.

Як повідомляв APnews раніше, командувач Військово-морських сил Збройних сил України Олексій Неїжпапа заявив, що ВМС готуються до повномасштабної військової конфронтації з Російською Федерацією.

Новини партнерів

У ЗСУ повідомили, скільки російських військових знаходиться в Криму
Звинуваченого в сексуальних домаганнях мера Сеулу знайшли мертвим