Зрив Україною узгоджених параметрів роботи КПВВ і пряме протиріччя плану Кравчука Мінським угодами не піддаються сумніву - Мулик

Зрив Україною узгоджених параметрів роботи КПВВ і пряме протиріччя плану Кравчука Мінським угодами не піддаються сумніву - Мулик
Читать на русском

На думку експерта, якщо така політика буде продовжуватися, то на реінтеграцію Донбасу дійсно потрібна ціла вічність.

Зрив Україною узгоджених параметрів роботи КПВВ в "Золотому" і "Щастя" активно обговорюється за межами нашої країни. Про це пише політичний оглядач Володимир Мулик:

«На додаток до вчорашньої заяви офіційного представника російського МЗС Марії Захарової сьогодні з'явився і коментар повноважного представника ЛНР на Мінських переговорах Владислава Дейнего. Його суть та ж - Київ зірвав узгоджені раніше параметри роботи КПВВ і йде на зрив Мінська в цілому, оскільки запропонований Кравчуком план прямо суперечить Мінським угодами.

Ось про що пише Дейнего:

«З незмінним подивом і жалем ознайомився із заявою МЗС України від 17 листопада 2020 року щодо відкриття КПВВ в Золотому і Щастя і представленого України в ТКГ проекту "Плану спільних кроків учасників Тристоронньої контактної групи по виконанню Мінських угод".

Відверта брехня і перекручування до невпізнання очевидних фактів стали почерком і стилем офіційного Києва. Зрив Україною узгоджених параметрів роботи КПВВ і пряме протиріччя їх Плану цілої низки пунктів Комплексу заходів не піддаються сумніву. Їх неможливо оскаржити.

Якщо українська влада має намір використовувати такі "прийоми" для переорієнтації на свою сторону українців, які проживають на Донбасі, то А. Рєзніков не зовсім правий: на реінтеграцію Донбасу потрібно не 25 років, а вічність.

Заява МЗС України не заслуговує на те, щоб її коментувати чи спростовувати. Було б важливо почути неупереджену оцінку викладеної в цьому опусі "інформації" з боку представників ОБСЄ в Україні - живих свідків всіх наведених "подвигів" України», - пише Дейнего».

«У чому з Дейнего не посперечаєшся - так це в тому, що такі ситуації дуже впливають на настрої людей в Донецьку і Луганську. Київ ігнорує їхні потреби, і якщо така політика буде продовжуватися, то на реінтеграцію Донбасу дійсно потрібна ціла вічність. Особисто знайомий як з Дейнего, так і з Захаровою по телеефірах на федеральних каналах. Приводів звинувачувати їх у поширенні неправди не бачу - вони дуже дорожать своєю репутацією» - зазначив Мулик.

Новини партнерів

На Кіровоградщині живцем згоріли маленькі діти
Україна закупить 6 мільйонів експрес-тестів на Covid-19: хто отримає в першу чергу