Зрив презентації Сивохо - суд вибрав запобіжний засіб нападнику

Зрив презентації Сивохо - суд вибрав запобіжний засіб нападнику
Читать на русском

На судовому засіданні було вирішено арештувати бійця "Нацкорпусу", який здійснив напад на Сергія Сивохо до 10 травня 2020.

Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на 2 місяці для члена "Нацкорпусу" Олександра Демидова, повідомляє Українська Правда із зали суду.

Олександр Демидов (позивний Волков) проходить у справі щодо зриву презентації радника секретаря РНБО Сергія Сивохо 12 березня.

"Це політична розправа... Я взагалі не був біля Сивохо і близько. Я поставив йому питання, зірвав плакат і пішов з кімнати. Але влада вирішила помститися", - прокоментував рішення суду Демидов.

Його адвокат не погодився з рішенням суду, і пообіцяв оскаржувати його. За його словами, Демидов був на презентації Сивохо, але не чіпав його.

До суду прийшов нардеп Віталій Бондар, який хотів взяти Волкова і його двох товаришів на поруки, проте суд відмовив.

На наступному судовому засіданні будуть вибиратись запобіжні заходи ще одному ветерану АТО Юрію Каплі і голові київського осередку "Нацкорпусу" Сергію Тамаріну, яких також звинувачують у нападі на Сивохо.

Як раніше повідомляв APnews, Сивохо натякнув, що його презентацію зірвали люди, які не хочуть припиняти війну через гроші.

Нагадаємо, напад на Сивохо стався під час його презентації в четвер 12 березня. Радикали штовхали та повалили його на підлогу. Поліція затримала 15 участників потасовки, серед яких виявились політики та ветерани АТО,

Новини партнерів

Зеленський заборонив російські школи в Україні
У Житомирській області ще двох осіб перевіряють на коронавірус