Зранку 1 березня КПВВ «Мар’їнка» відновив роботу, припинену раніше через обстріл

Фото: КПВВ
Читать на русском

Інші КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу за новим весняним графіком.

Зранку 1 березня відновили роботу контрольного пункту в’їзду-виїзду «Мар’їнка», який 29 лютого припиняв роботу через обстріл дорожнього коридору «Донецьк-Курахове». Про це повідомляє ДПСУ.

"Сьогодні зранку, враховуючи стабілізацію безпекової ситуації в межах дорожнього коридору «Донецьк-Курахове» Командувачем об’єднаних сил прийнято рішення про відновлення роботи контрольного пункту в’їзду-виїзду «Мар’їнка». Наразі КПВВ функціонує в штатному режимі за графіком весняного періоду, пропускні операції будуть здійснюватися до 18.30", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають у ДПСУ, інші КПВВ на лінії розмежування також розпочали роботу за графіком весняного періоду, пропускні операції здійснюються з 07.00 до 18.30.

У відомстві повідомили, що за минулу добу інтенсивність пасажиро-транспортного потоку зменшилась. Загалом через КПВВ прослідувало 31,7 тисячі осіб та 3,7 тисячі транспортних засобів.

Як повідомляв APnews раніше, бойовики на Донбасі обстріляли українських військових поруч КПВВ, внаслідок чого двоє українських військових отримали поранення.

Новини партнерів

"Укрзалізниця" підвищила ціни на квитки з 1 березня
Українці з 1 березня в Росію зможуть їздити лише по закордонному паспорту