Зрада інтересів: Разумков розповів, чому Соха вийшов із фракції "Слуга народу"

Зрада інтересів: Разумков розповів, чому Соха вийшов із фракції "Слуга народу"
Читать на русском

Сам Роман Соха назвав імена тих, чиї призначення стали однією з причин виходу з фракції

Екс-спікер парламенту Дмитро Разумков натякнув, що Роман Соха, який вийшов із "Слуги народу", може бути не останнім, хто залишить фракцію.

У кулуарах Ради він розповів про причини такого рішення нардепа, повідомляє APnews.

За словами екс-спікера, Соха розчарований кадровими призначеннями, які "суперечать" тим цінностям, з якими "Слуги народу" йшли на вибори.

«Він (Соха, - прим.) займав позицію щодо тих кадрових призначень, які не відповідають тим ціннісним рамкам, з якими ми йшли на вибори. Він говорив про це публічно, зокрема звертався до президента. Але, на жаль, його не почули. Коли людей не чують – вони починають діяти. Фактично це зрада обіцянок та «принципових позицій», - сказав Разумков.

Додавши, що виходом із фракції Соха висловив свою незгоду з тим, що відбувається в Офісі президента. Натякнувши, що цей вихід може бути не останнім.

"У МФО "Розумна політика", якщо не помиляюся, дев'ять мажоритарників станом на сьогодні. Але думаю цей показник теж буде збільшуватися", - додав Разумков.

Сам Роман Соха розповів, що востаннє спілкувався з президентом Володимиром Зеленським більше року тому і комунікація вийшла "важкою". Також нардеп назвав імена тих, чиї призначення стали однією з причин виходу з фракції – це Ростислав Шурма, Олег Татаров (заступники голови ОП) та радник президента Руслан Демченко.

"Уявіть собі 2019 рік і стадіон, на якому поруч із паном Зеленським стоять Шурма, Татаров, Демченко. І як ви вважаєте, після цих дебатів він би отримав 73%? Це те питання, на яке, я думаю, кожен українець дасть собі відповідь , чому я зробив цей крок", - заявив Соха.

Нагадаємо, у 2019 році Романа Соху було обрано до парламенту мажоритарником у Запоріжжі. Він також приєднався до Разумкова та увійшов до складу МФО "Розумна політика".

Раніше, як писав APnews, Разумков представив повний список нардепів своєї парламентської групи - майже всі "слуги".

Новини партнерів

Ляшко - бізнесу: без зчитування QR-коду COVID-сертифікат не вважається перевіреним, штраф – до 170 тисяч
Корнієнко: Є інформація, що 1 грудня до Києва за гроші будуть підвозити людей для "держперевороту"