"Зоря" вийшла в півфінал Кубка України в матчі з пенальті і скасованим голом

"Верес" догравав матч у меншості.

У Луцьку на стадіоні "Авангард" відбувся матч 1/4 фіналу Кубка України між "Вересом" і "Зорею". У цьому поєдинку сильнішими виявилися підопічні Віктора Скрипника. Про це повідомляє APnews.

Попри те, що зустрічалися команди з різних ліг, рахунок в матчі відкрив саме представник Першої ліги. На 17-й хвилині Шестаков реалізував пенальті, який був призначений після фолу Владлена Юрченка. Втім, ще до перерви "Зоря" зрівняла рахунок - Дмитро Іванисеня вніс м'яч у ворота після удару зі штрафного.

Але найголовніші події відбулися в другому таймі. Спочатку суддя зустрічі скасував другий гол Шестакова, зафіксувавши офсайд у гравця "Вереса" (на відео епізод починається з 03:44). А практично відразу після цього "Зоря" забила ще - Кочергін дальнім ударом вивів луганчан в півфінал. Також відзначимо, що за 15 хвилин до фінального свистка "Верес" залишився в меншості - з поля видалили Панасенко.

"Верес" - "Зоря" 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: Шестаков, 18 - Іванісеня, 25; Кочергін, 59.

Нагадаємо, ми повідомляли про зіткнення на трибунах "Авангарду", які відбулися ще в першому таймі. Відзначилися фани "Вереса", які закидали петардами правоохоронців.

У Чернівцях загубили страуса: птах самотньо блукав по місту, розглядаючи людей, - відео