ЗНО, книги, канцелярія, гуртожиток: як і де "ковідну" тисячу зможуть витратити діти

ЗНО, книги, канцелярія, гуртожиток: як і де "ковідну" тисячу зможуть витратити діти
Читать на русском

Мінекономіки разом із Мінцифри та МОН у 10-денний термін мають підготувати проект ухвали з переліком того, на що можна буде витратити 1000 гривень.

В Україні діти віком від 14 до 17 років, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть отримати 1000 гривень. Наразі уряд працює над повним переліком того, на що маленькі українці зможуть витратити "ковідну" тисячу. На цей момент відомо, що за неї можна буде оплатити проживання у гуртожитку, проходження додаткових предметів ЗНО, купити книги та канцелярію.

Про це APnews повідомляє з посиланням на засідання Кабінету Міністрів України, яке відбулося у середу, 19 січня. Зазначається, що з повним переліком уряд визначиться упродовж 10 днів.

Мінекономіки разом з Мінцифри та МОН у 10-денний термін мають підготувати проект ухвали з переліком того, на що можна буде витратити 1000 гривень за вакцинацію.

"На придбання послуг у сфері освіти, харчування в закладах освіти, проживання у гуртожитках, проходження додаткових предметів ЗНО, купівлю книжок та періодичних видань, товарів спортивного призначення, шкільного приладдя та канцелярських виробів", - розповів заступник міністра економіки Тарас Качка.

Раніше APnews повідомляв, Міністерство освіти і науки України опрацьовує рішення, щоб "ковідну" тисячу могли отримати діти від 12 років. Витратити кошти можна буде на позашкільну освіту.

Новини партнерів

Рекордна кількість образ: Скільки разів Порошенко образив Зеленського під час своїх «судних днів» (Відео)
Ексзаступницю міністра соцполітики запідозрили в причетності до підробки даних про вакцинацію