"Знімала одяг при всіх": ще одна студентка Талашко звинуватила актора у сексуальних домаганнях

"Знімала одяг при всіх": ще одна студентка Талашко звинуватила актора у сексуальних домаганнях
Читать на русском

Анастасія Вергелес цілий рік ходила до психолога, щоб подолати психологічну травму.

Ще одна жінка звинуватила знаменитого українського актора і викладача університету Володимира Талашко у сексуальних домаганнях до абітурієнток та студенток. Акторка Анастасія Вергелес стверджує, що Талашко приставав і до неї. При цьому він її принижував перед однокурсниками.

Про це Вергелес розповіла в ефірі "Радіо НВ", передає APnews.

Дівчина стала студенткою Карпенка-Карого у 2009 році, і вступила в майстерню Володимира Талашко. За словами дівчини, перший навчальний рік він просто жартував і тиснув на неї психологічно.

"Володимир Дмитрович (Талашко) постійно жартував про те, що хочеться мене роздягнути, що він би хотів, щоб я роздяглася, що цікаво подивитися, який у мене розмір грудей. У нас був момент, коли під час репетиції він мене три години з різних сторін змушував роздягатися, пояснював мені, що це важливо і так далі"- розповіла Анастасія.

При цьому, як підкреслила дівчина, Талашко мав за мету роздягнути її при всіх, каже, що викладач не відпускав студентів до тих пір, поки вона не роздягнеться.

"Я роздяглася, зняла футболку або кофту, я вже не пам'ятаю, залишилася в спідній білизна і зробила етюд", - згадую Анастасія.

Дівчина після такої нахабної поведінки педагога поскаржилася на нього батькові. Чоловік поговорив з Володимиром Талашко, однак результатів ця розмова не дала, зазначила дівчина.

Тоді, говорить Анастасія, університетом ходили чутки про інтимний зв'язок між студентками та викладачем.

Дівчина розповіла, що вони разом з іншими студентками навіть ходили в деканат, щоб написати заяву на Талашко, де їм сказали, що їх заява вже не перша і майстра все одно не замінять. Також студенткам сказали, що Талашко є "криша".

Дівчина навіть хотіла перейти на інший курс, але майстер з акторського курсу сказав, що не візьме її до себе. Йому не потрібні були проблеми і Талашко йому дзвонив і сказав, що Вергелес його найкраща учениця.

Потерпілій, щоб довчитися в університеті і потрапити на інший курс, до іншого майстра, довелося вступати заново, але вже на іншу спеціальність - диктор і телеведучий.

Дівчина зізналася, що психологічний тиск і неадекватна поведінка викладача змусили дівчину навіть піти до психолога. Щоб позбутися психологічної травми та перебороти страх сцени Анастасія відвідувала сеанси цілий рік.

Дівчина заговорила про знущання Володимира Талашко, тому що почула історію з 15-річною дівчинкою, якої домагався викладач.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, народного артиста та викладача вишу звинуватили в сексуальних домаганнях.

Заговорив про залицяння педагога сценарист Богдан Панкрухін. За його словами, йому написали "жертви" чоловіка - студентки та абітурієнтки вишу, які розповіли свої історії "домагань". За словами Панкрухіна, Талашко "робить це" вже 20 років.

Новини партнерів

Президент Польщі підтвердив свою участь у Кримській платформі
Смерть учня на водоспаді у Львівській області: вчительці загиблого хлопчика загрожує в'язниця