"Знаю, що я королева": Модель з найбільшими грудьми в Україні розповіла, як живеться з 13 розміром

"Знаю, що я королева": Модель з найбільшими грудьми в Україні розповіла, як живеться з 13 розміром
Ексклюзив
Читать на русском

Кузнєцова додала, що великі груди дісталися їй від батьків, а також порадила всім дівчатам любити себе

Модель Міла Кузнєцова, яка увійшла до Книги рекордів України як власниця найбільших натуральних грудей, в ексклюзивному коментарі APnews розповіла про конкурс, підготовку і своє життя.

За її словами, вона завжди хвилюється перед будь-якими заходами через велику кількість камер і преси.

"Мене звуть Мила Кузнєцова, я модель plus-size, я Міс Україна plus-size, я Міс світу plus-size. Я володарка найбільшого бюсту в Україні. У мене багато всяких досягнень, я юрист, я економіст. Я завжди хвилююся, тому що дуже багато камер, дуже багато уваги, дуже багато преси. Тим більше, це такий рекорд, який я вже давно хотіла поставити, і нарешті цей час настав. Погано спала так точно, готувалася", - поділилася модель.

Кузнєцова додала, що великі груди дісталися їй від батьків, а також порадила всім дівчатам любити себе.

"Я б сказала, що це гени, тому що дані від батьків, які мене нагородили натуральної великими грудьми. Коли я худіше, груди така ж, нічого не падає. Я хочу сказати, що кожна дівчина індивідуальна, і просто треба знайти свою родзинку. у деяких красиві очі, красиві губи. деякі прикрашають своє тіло татуюваннями, деякі в ластовинні, деякі руді. Вони всі такі прекрасні, всі різні. Так що головне любити себе, і ви будете подобатися іншим людям. А якщо ви будете ходити і говорити: "Ось, у мене щось не так, прищик, "ляхи" великі", вас ніхто любити не буде. В першу чергу полюбіть самі себе", - підкреслила вона.

Модель зазначила, що часто бачить негативні коментарі, однак не звертає на них увагу, і вважає тих, хто їх пише, нещасними людьми. Кузнєцова уточнила, що у неї не болить спина і вона відчуває себе чудово.

"Спина не болить. Я займаюся спортом, катаюся на велосипеді, я займаюся боксом, я плаваю, я ходжу до лікаря, мені ставлять все хребці. Я себе чудово почуваю. І ті, хто мені пишуть коментарі якісь бридкі в Instagram: "Ой, бідна дівчинка, болить спина". Відповідаю всім: вона не болить. я себе відчуваю чудово, білизна можу підібрати. Нехай воно дороге і вибір не такий великий, але я його підібрати можу. і все у мене в житті добре, я дуже позитивна людина, чого і вам бажаю. Таких людей на своєму шляху. Звичайно, я зустрічаю багато заздрісників, які пишуть щось дуже погане: "Бідна", "Молокозавод", "Скільки молока дає", такі дурниці. Погані коментарі можуть написати тільки люди нещасні, які якось звеличуючи себе над іншими, відчувають себе чудово. тільки ті. я їх вважаю нещасними. Звичайно, дуже багато дівчат з маленькими грудьми мені пишуть: "Ого, я б таке ніколи собі в житті не хотіла". У тебе такого і немає", - сказала вона.

Також модель повідомила, що на вулиці чоловіки дивляться на неї, бо "важко пройти і не звернути увагу".

"Я яскрава, незвичайна, звичайно ж, реагують добре. На це просто падає погляд, і важко пройти і не звернути увагу на таку дівчину, з такими грудьми. Тим більше, у мене гарна фігура, у мене є талія, у мене є стегна. Все дуже гармонійно. І я не комплексую, відчуваю себе впевнено, ношу декольте, все якісь негативні коментарі, вони проходять повз мене. Ви мене не скривдите, тому що я знаю, що я королева", - впевнена Кузнєцова.

Як повідомляв APnews раніше, українка Міла Кузнєцова увійшла до Книги рекордів України як власниця найбільших натуральних грудей.

Новини партнерів

"Вбитого" в Україні журналіста Аркадія Бабченко в Росії внесли до списку терористів
Економіст на прикладі пояснив, як падіння ВВП вдарить по гаманцях українців