Компанія Apple відкриє офіційне представництво в Україні

Компанія Apple відкриє офіційне представництво в Україні
Читать на русском

Директором компанії у держреєстрі юридичних і фізичних осіб-підприємців записаний Роман Гуменюк.

В Україні з’явиться офіційне представництво Apple. Всесвітньо відома компанія вже зареєструвала товариство з обмеженою відповідальністю в українській юрисдикції.

Про це повідомляє APnews з посиланням на державний реєстр юридичних і фізичних осіб-підприємців.

Дата реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю - 15 квітня 2020 року. Адресою офісу вказано IQ Business Center (вул. Болсуновська, 13-15 у Києві). При цьому, директором компанії записаний Роман Гуменюк.

Кінцевим бенефіціаром у держреєстрі вказана компанія Apple Inc.

Варто зазначити, що Apple поки що ніяк не прокоментували цю інформацію.

Сам Роман Гуменюк підтвердив інформацію в коментарі tech.liga.net. За його словами, він дійсно очолює офіційне дочірнє підприємство Apple в Україні.

При цьому, конкретних планів компанії в Україні Гуменюк не назвав. Він наголосив, що через карантинні обмеження та епідемії коронавірусу, зараз важко будувати плани та робити прогнози.

Як повідомило джерело, відкриття юрособи Apple в Україні є дуже важливим, адже зараз на українському ринку дуже багато "сірої" техніки американської компанії.

"Якщо чутки підтвердяться, то компанія зможе офіційно авторизувати кілька інших постачальників легальної продукції в Україну. Також є шанс, що відкриють кілька авторизованих сервісних центрів для підтримки їхніх клієнтів", - йдеться у повідомленні.

Також джерело наголосило, що Apple поки не буде сама займатись дистрибуцією техніки в нашій країні, адже це "довгий та складний процес". В будь-якому разі, юридична присутність Apple – це позитивний сигнал.

Компанія Apple відкриє офіційне представництво в Україні
Компанія Apple відкриє офіційне представництво в Україні

Як повідомляв APnews, сервіс доставки їжі Uber Eats йде з України.

Новини партнерів

ДБР намагалось викрасти приватну колекцію Порошенка - Герасимов
Журналісти з'ясували, що відомо про жінку, яку зґвалтували поліцейські в Кагарлику