Злам соцмережі Трампа: хакери вкрали особисті дані 90 тисяч користувачів

Злам соцмережі Трампа: хакери вкрали особисті дані 90 тисяч користувачів
Читать на русском

Експерти заявляють, що цей інцидент варто розглядати як витік даних, і він повинен бути вивчений регулюючими органами.

Хакери знову атакували соцмережу колишнього президента США Дональда Трампа Gettr. На цей раз зловмисникам вдалося роздобути конфіденційні дані, особисті листи, адреси електронної пошти та іншу інформацію більш ніж 90 тисяч користувачів.

Про це APnews повідомляє з посиланням на закордонні ЗМІ.

Відзначається, що ввечері у вівторок, 6 липня, один з користувачів хакерського форуму опублікував базу даних, в якій, за його словами, зібрано інформацію про всіх користувачів Gettr.

Один з користувачів соціальної мережі підтвердив, що його дані дійсно присутні в базі даних, опублікованій хакером. Але попри це, поки точно невідомо, чи дійсно були вкрадені дані всіх користувачів.

В той самий час на думку експертів, даний інцидент слід розглядати як витік даних, і він повинен бути вивчений регулюючими органами.

У самій соціальній мережі поки ніяких коментарів щодо витоку даних користувачів не давали.

Додамо, що Gettr створили за участю Джейсона Міллера, колишнього прессекретаря Дональда Трампа, а також його колишнього директора з комунікацій передвиборного штабу Тіма Мерто.

Вперше хакери зламали Gettr в день запуску соціальної мережі, 4 липня. Кібератаці піддалися найпопулярніші верифіковані користувачі платформи, в основному колишні помічники Трампа.

До слова, на думку деяких дослідників, що проаналізували цю соціальну мережу, вона містить безліч серйозних помилок, через що стає легкою "здобиччю" для хакерів. Фахівці не виключають, якщо розробники не усунуть ряд проблем, то незабаром хтось може просто очистити весь контент вебсайту.

Раніше APnews повідомляв, в США хакери атакували найбільший трубопровід.

Новини партнерів

Київському стрілку можуть дати до 15 років і навіть довічне - адвокат
Кабмін схвалив санкції проти Білорусі через силовий розгін протестів проти Лукашенка