Послався на погане самопочуття: Єфремов відмовився виходити з квартири до поліції

Послався на погане самопочуття: Єфремов відмовився виходити з квартири до поліції
Читать на русском

Коли до Єфремова приїхала державна швидка, він відмовився від огляду

Співробітники поліції приїхали до будинку відомого російського актора Михайла Єфремова, який у понеділок, 8 червня, влаштував дорожньо-транспортну пригоду на Смоленській площі в Москві, однак він відмовився виходити з квартири. Про це повідомляє APnews з посиланням на BAZE.

Актор послався на своє погане самопочуття. За кілька годин до того, як приїхали правоохоронці, у Єфремова вже були медики приватної швидкої допомоги, які зробили йому укол заспокійливого.

Коли до Єфремова приїхала державна швидка, він відмовився від огляду. Його дружина також не стала їх пускати, заявивши, що приїде приватна. Зараз актор знаходиться у квартирі разом з поліцейськими. Біля будинку знаходиться ще одна швидка на всякий випадок.

Вночі у вівторок, 9 червня, Єфремова відпустили під підписку про невиїзд. Він повинен був прибути до 11 ранку на допит до слідчого, але так і не з'явився до відділу. Слідство збирається клопотати перед судом про арешт актора.

Як повідомляв APnews раніше, відомий російський актор Михайло Єфремов, який у понеділок, 8 червня, потрапив в дорожньо-транспортну пригоду на Смоленській площі в Москві, визнав свою провину.

Новини партнерів

Міг прийняти снодійне і "забутися": дружина Єфремова розповіла про ДТП
У 76 разів більше: науковці розповіли, скільки людей захворіли б на COVID-19, якби не карантин