Зірку фільмів "П'ятий елемент" і "Темний лицар" знайшли мертвим - він пропав майже тиждень тому

Зірку фільмів "П'ятий елемент" і "Темний лицар" знайшли мертвим - він пропав майже тиждень тому
Читать на русском

За словами представниці актора, незадовго до смерті він скаржився на погане самопочуття і називав симптоми Covid-19.

У Каліфорнії знайшли мертвим 62-річного голлівудського актора Томмі Лістера. Він перестав виходити на зв'язок ще 5-6 грудня.

Про це APnews повідомляє з посиланням на TMZ.

Лістера знайшли мертвим 10 грудня у власному будинку. Родичі втратили з ним зв'язок майже тиждень тому. Крім того, незадовго до смерті він не з'явився на зйомках нового проекту через погане самопочуття. Тому вони викликали поліцію до нього додому.

Коли правоохоронці зламали двері будинку, то знайшли його вже мертвим.

В даний час причина смерті не встановлена. Правоохоронці вважають, що він помер власною смертю, так як слідів насильства на тілі не виявили. Однак буде проведено розтин, який визначить офіційну причину.

За словами представниці Лістера Сінді Кован, незадовго до смерті актор скаржився на погане самопочуття і називав симптоми Covid-19.

Томмі Лістер народився 24 червня 1958 року в місті Комптон, США. Ще в дитинстві він осліп на одне око через патологію сітківки, проте зумів використати цю особливість в акторській кар'єрі - часто грав лиходіїв і яскравих персонажів. Актор отримав світову славу за зйомки у фільмах "П'ятниця", "П'ятий елемент", "Молоді батьки", "Темний лицар", "Нова земля", "Одна ніч з королем" і інші.

APnews також писав, що у РФ помер легендарний актор, який зіграв у к/ф "Вічний поклик"

Новини партнерів

У США після 17-річної перерви стратили наймолодшого вбивцю за останні 70 років
Мінкульт проведе масштабний онлайн-фестиваль для захисту українського борщу