Зірка серіалу "Друзі", який зіграв Гантера, помер у віці 59 років

Зірка серіалу "Друзі", який зіграв Гантера, помер у віці 59 років
Читать на русском

Впродовж останніх трьох років актор боровся з раком простати.

Джеймс Майкл Тайлер, який зіграв у серіалі "Друзі" працівника кав'ярні "Central Perk" Гантера, помер у віці 59 років. Про це APnews повідомляє з посиланням на BBC і TMZ.

Причиною смерті став рак простати, з яким американський актор боровся з 2018-го року. Його менеджер повідомив, що актор мирно помер в своєму будинку в Лос-Анджелесі. Офіційно Тайлер підтвердив свою хворобу після виходу спеціального епізоду "Друзі: возз'єднання".

Саме легендарний ситком найбільше прославив Джеймса Майкла Тайлера. З 1994-го по 2004-й рік він знявся в 148 епізодах шоу - частіше ніж будь-який інший актор другого плану, який брав участь в зйомках.

Крім зйомок у "Друзях" Тайлер також брав участь в зйомках серіалів "Сабріна - маленька відьма", "Клініка", "Журнал мод" і "Епізоди". Під час лікування він також продовжував зніматися і зіграв у двох короткометражках The Gesture and the Word і Processing.

Раніше APnews повідомляв, що в Росії раптово помер відомий режисер, який зняв фільми "Особливості національної..." Олександру Рогожкіна на момент смерті було 72 роки.

Новини партнерів

Смерть Галини Гатчинс: пістолет, з якого стріляв Болдуін, перевіряла недосвідчена зброярка
У Туреччині на парашутному фестивалі українська спортсменка впала в море з висоти 1700 м