Зірка новорічного фільму "Іронія долі" Брильська зламала хребет: "що буде далі, не знаю"

Зірка новорічного фільму "Іронія долі" Брильська зламала хребет: "що буде далі, не знаю"
Читать на русском

Актриса повідомила, що молиться за своє одужання, але жодних прогнозів від медиків не має.

Популярна 80-річна радянська акторка Барбара Брильська, яка прославилася завдяки ролі у новорічному фільмі "Іронія долі, Або з легкою парою!", зазнала серйозної травми – в артистки зламаний хребет.

Про це APnews повідомляє з посиланням на інформацію журналістів PopCornNews, які мали змогу поспілкуватися з зіркою.

Як повідомила Барбара Брильська, вона не може самостійно пересуватись і їй важко говорити. Знаменитість каже, що кожен день молиться за своє здоров'я, але лікарі не дають жодних прогнозів. Як саме і коли артистка зазнала травми, вона не повідомила.

Також вона додала, що навряд чи шанувальники та журналісти можуть розраховувати на її появу на публіці та попросила не турбувати.

"Я хвора, голос у мене зараз дуже поганий. Потрібно почекати, я дуже не у формі. Молюся. Я не можу навіть зустрітися з людьми. Зламаний хребет... ви розумієте, що це таке? Це довго все відбувається - реабілітація і так далі. Я не у формі – у фізичній та духовній. Що буде далі, не знаю. Ніхто не знає", – повідомила 80-річна зірка.

Зірка новорічного фільму "Іронія долі" Брильська зламала хребет: "що буде далі, не знаю"

Раніше APnews повідомляв, на 74 році життя померла відома радянська акторка театру, кіно та телебачення Олена Наумкіна, яка зіграла у легендарній новорічній кінострічці "Іронія долі, або З легкою парою!".

Новини партнерів

У Черкаській області з'явилася бригада пожежників-монашок. Фото
В Етичну раду ВРП набрали іноземців викритих у шахрайстві та неетичних діях - адвокат