Журналістам заборонили доступ до Ради

Журналістам заборонили доступ до Ради
Читать на русском

Голови Комітетів Ради повинні проводити засідання своїх органів тільки в адміністративних будівлях парламенту

До 3 квітня для запобігання поширення коронавірусу журналістам заборонили вхід до Верховної Ради України, тимчасово в приміщення парламенту дозволено вхід тільки народним депутатам, їх помічникам та працівникам Апарату Ради. Про це йдеться у розпорядженні голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова №151 від 12 березня.

"Тимчасово, до 3 квітня 2020 року, обмежити допуск до адміністративних будинків, споруд і службових приміщень Верховної Ради України усіх осіб, крім народних депутатів України, працівників Апарату Верховної Ради України, помічників-консультантів народних депутатів України, які працюють за строковим трудовим договором на постійній основі", - йдеться у розпорядженні.

Згідно з документом, голови Комітетів Ради повинні проводити засідання своїх органів тільки в адміністративних будівлях парламенту.

Також посадові особи, наукові експерти, фахівці-практики, представники громадськості, запрошені на засідання комітетів Ради, мають брати у них участь лише в режимі відеоконференції.

Як повідомляв APNews, Міністерство охорони здоров’я України підтвердило ще два випадки зараження коронавірусом на території країни.

Новини партнерів

Коронавірус не перешкода: авіаоператори продовжують продавати квитки на рейси з України в Італію
В Австрії від коронавірусу померла перша людина