Життя у столиці подорожчало - Київ піднявся у рейтингу найдорожчих міст світу

Життя у столиці подорожчало - Київ піднявся у рейтингу найдорожчих міст світу
Читать на русском

У цьому рейтингу нашим сусідом виявився коста-риканський Сан-Хосе.

Київ піднявся у рейтингу найдорожчих міст для життя. Столиця України разом піднялася на 13 позицій та посіла 88-е місце. Про це APnews повідомляє з посиланням на дані рейтингу Economist Intelligence Unit, які наводить Deutsche Welle.

При формуванні рейтингу враховувалися дані про ціни за серпень та вересень у 173 найбільших містах світу. Лідером цього року став ізраїльський Тель-Авів, який здійснив стрибок із п'ятого на перше місце.

Другий рядок розділили Париж та Сінгапур. А крім них у першу п'ятірку також потрапили Цюріх та Гонконг. Серед найдорожчих міст звично опинилися Нью-Йорк, Женева, Копенгаген, Лос-Анджелес та Осака. А ось найдешевшим містом для життя вкотре став сирійський Дамаск. Причиною цього є те, що "сирійська економіка, що роздирається війною, перебуває у скрутному становищі".

Київ же розділив 88-й рядок з Лімою (Перу). Столиця України виявилася оточена коста-риканським Сан-Хосе (91-е місце), а також чеською Прагою та канадським Торонто (обидва міста на 79-му рядку).

"Загалом, на вершині рейтингу, як і раніше, домінують європейські та розвинені азіатські міста, тоді як північноамериканські та китайські міста залишаються відносно помірними. Найдешевші міста в основному знаходяться на Близькому Сході та в Африці або в найбідніших частинах Азії", - йдеться в тексті рейтингу.

Зазначимо, що у попередньому звіті піврічної давності українська столиця опинилася на 101 місці. Також варто сказати, що в середньому вартість життя зросла на 3,5% у національній валюті – і це зростання є найшвидшим за останні п'ять років.

Раніше APnews повідомляв, що Київ потрапив у ТОП "інстаграмних" міст світу. Причому столиця України опинилася в цьому рейтингу між Венецією та Флоренцією.

Новини партнерів

У Польщі українець-кур'єр “Глово” сховався від копів у дивані з вкраденим гаманцем
Українські військові "самі попросили" росіян окупувати Крим - Лукашенко