Життя людини дорожче за все на світі: Українці просять Медведчука домовитися з РФ про постачання вакцини від коронавірусу

Життя людини дорожче за все на світі: Українці просять Медведчука домовитися з РФ про постачання вакцини від коронавірусу
Читать на русском

Експерти прогнозують, що в гіршому варіанті, вже через кілька місяців Україна може повторити сумний досвід Італії

Епідемія коронавірусу продовжує набирати обертів в країні. Кількість хворих щодня збільшується практично на тисячу осіб. За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, в Україні заповненість лікарень для хворих коронавірусів становить 52%. Однак лікарі в регіонах стверджують, що ці цифри далекі від реальності. А експерти прогнозують, що в гіршому варіанті, вже через кілька місяців Україна може повторити сумний досвід Італії, де від коронавірусу померли десятки тисяч людей, передає 112.

Поки уряд лякає українців введенням локдауна - тобто, жорсткого карантину, намагається дати надію туманними заявами про опрацювання якогось "плану Б", та сподівається на не менше туманні перспективи отримання іноземної вакцини від ковіду, наші співгромадяни продовжують вмирати. При цьому вже найближчим часом Україна могла б отримати російську вакцину від коронавірусу, якби на те була б політична воля. Адже про це вже домовився з президентом Росії Володимиром Путіним голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук. Однак влада продовжує вперто ігнорувати можливість порятунку українців.

Втім, на сьогодні в Україні зростає число людей, які хотіли б убезпечити своє здоров'я за допомогою російської вакцини від коронавірусу. І все більше наших співгромадян звертаються до Віктора Медведчука з проханням домовитися з Росією про постачання вакцини. Так, з відкритим листом про це до голови політради "Опозиційної платформи - За життя" вже звернулися глава СКМ Олександр Потьомкін, заслужений діяч мистецтв України Любов Титаренко та академік Анатолій Пешко. Про це ж просять Віктора Медведчука й звичайні українці в передачі "Чуємо кожного".

Всі українці, які спілкувалися з журналістами, заявили, що для них не має ніякого значення країна-виробник вакцини. Головне - щоб вона допомагала людям.

"Не має значення, аби вона (вакцина - ред.) допомагала людям, була реально хорошою, без побічних ефектів, звідки вона прийде. Здоров'я людей не має меж", - заявили українці.

"Аби це для здоров'я було добре. А країна значення не має. Це не політика, це здоров'я людей, життя. А життя будь-якої людини найдорожче у світі", - додали вони.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук на початку жовтня, в рамках візиту в Москву зустрівся з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним й обговорив з ним можливість постачання в Україну вакцини від коронавірусу.

Новини партнерів

Паління IQOS провокує пневмонію при коронавірусі - лікар-пульмонолог
ЗМІ назвали ціну найдешевшої західної вакцини від COVID-19