Жителям зруйнованого будинку на Позняках виділять кошти на ремонт і облаштування нових квартир

Жителям зруйнованого будинку на Позняках виділять кошти на ремонт і облаштування нових квартир
Читать на русском

Допомогу отримають 40 сімей, всього з бюджету міста буде виділено 20 млн гривень. В середньому, це по 500 000 гривень на родину

​​Жителям зруйнованого в результаті вибуху будинку на Позняках влада Києва виділить кошти. Гроші отримають 40 родин, які наразі залишились без житла. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву мера Кличка.

Всього буде виділено 20 мільйонів гривень. Кожна родина отримає певну суму на ремонт і облаштування своїх нових квартир, які в свою чергу обіцяв надати Офіс Президента.

Так, на ремонт місто виділить кошти в розрахунку 2925 грн за метр квадратний. А для придбання мінімально необхідної побутової техніки та меблів сума допомоги складатиме:

  • для двокімнатної квартири - 124 тисяч грн;
  • для трикімнатної квартири - 140 тисяч грн.

Мер відмітив, що крім цих виплат, матеріальну допомогу від міста – від 50 до 100 тисяч гривень - отримали вже 30 постраждалих.

“Найближчими днями виплати отримають усі. Крім того, фонд “Майбутній Київ” надав по 2,5 тисячі гривень постраждалим мешканцям на відновлення документів. Ми не залишимо киян, які опинилися в біді”, - підсумував Віталій Кличко.

Раніше APnews писав, що Зеленський вручив квартири першим 12 постраждалим від вибуху в будинку на Позняках.

Новини партнерів

З липня українці отримуватимуть підвищені соцвиплати: хто і скільки отримає
Глава Міненерго зізналася, що іноді наймає людей по горскопу і інтуїції