Жителям зруйнованого будинку на Позняках, де в червні прогримів смертоносний вибух, почали видавати їх речі

Жителям зруйнованого будинку на Позняках, де в червні прогримів смертоносний вибух, почали видавати їх речі
Читать на русском

Після повернення майна почнеться демонтаж аварійного під'їзду.

Київські рятувальники розпочали повернення речей власникам квартир у будинку на Позняках, який був зруйнований вибухом на початку червня. Про це APnews пише з посиланням на прес-службу КМДА.

Так, рятувальники підіймаються сходами до квартир, збирають речі та майно та викладають через вікно до спеціальної люльки, яку підіймає та опускає кран.

"Із міркувань безпеки до квартир заходять лише рятувальники. Мешканці квартир знаходяться біля будинку і надають рятувальникам інформацію про майно та цінні речі, які необхідно забрати", - додали в прес-службі.

Зазначається, що після повернення майна розпочнеться демонтаж аварійного під’їзду.

Як повідомляв APnews раніше, в Києві на Позняках почали зміцнювати зруйновану багатоповерхівку, де в червні прогримів смертоносний вибух.

Нагадаємо, в Києві 21 червня о 10 ранку в дев'ятиповерховому житловому будинку по вул. Соломії Крушельницької, 1/5 стався вибух, який знищив 5 поверхів. Мешканців будинку евакуювали і поселили в інтернат на Харківському шосе. Жертвами страшного вибуху стали 5 осіб. Уряд пообіцяв виплатити жителям зруйнованого вибухом будинку в Києві від 50 до 100 тис. грн.

Новини партнерів

Від мовного закону до війни на Донбасі: "5 питань Зеленського" очима політологів
В ОП розповіли про "всеукраїнське опитування" Зеленського