Житель підірваного будинку на Позняках: "Газ відключили тільки на наступний день після вибуху"

Житель підірваного будинку на Позняках: "Газ відключили тільки на наступний день після вибуху"
Ексклюзив
Читать на русском

У будинку на Позняках, де трапився вибух, газ було відключено тільки на наступний день, незважаючи на заяви газової служби.

У житловому будинку на Позняках, де стався вибух, газ не був перекритий до 11:00 понеділка, 22 червня. При цьому, представники газової служби заявляли про те, що газ перекрили відразу після вибуху, який стався о 10:10 в неділю, 21 червня.

Про це в ексклюзивному коментарі APnews повідомив один з мешканців зруйнованого будинку.

За його словами, зараз в 1, 2 і 3 парадному під'їздах перекрита гаряча вода і газ, є тільки електрика і холодна вода.

"Ми просимо, щоб в 1, 2 і 3 парадному, які представляють абсолютно локальні споруди, були включені електрика, газ і тепла вода. Зараз у нас є електрика і холодна вода.

Газ у нас вимкнули сьогодні в 11, близько 12 години.

Нас, як мешканців цікавить не слово "Ні". Нас цікавить те, що нам в таких випадках має дати можливість нормально здійснювати життєдіяльність.

Ми вимагаємо, щоб крім заборонних заходів, які пов'язані з надзвичайною подією, адміністрація і ті, хто керують процесом, пов'язаним з НП мали більш тісний контакт з населенням і ми розуміли, наскільки ми локалізовані від нормальних умов життя. Проблема, яка стосується 6 парадного, не в тій же мірі стосується мешканців 1, 2 та 3 парадного.

Специфіка будинку в тому, що він складається з трьох секцій, кожна з яких - автономна. Вони розділені температурними швами і тому після первинної оцінки стану, в якому знаходиться та чи інша секція, хотілося б, щоб оперативно були прийняті рішення, пов'язані з введенням в повну експлуатацію секцій, які досить далеко від вогнища вибуху", - заявив чоловік.

Як повідомляв APnews, рятувальники вивезли понад 220 тонн уламків з місця обвалу будинку.

Новини партнерів

У двох областях України затопило дев’ять районів: МВС ввело надзвичайні заходи безпеки
МЗС Ірану повідомив, коли чорну скриньку літака МАУ направлять у Францію