Жіноча збірна України посіла друге місце на чемпіонаті світу з боротьби

Наших спортсменок змогли випередити лише росіянки.

Жіноча збірна України з боротьби успішно виступила на чемпіонаті світу, який закінчився в сербському Белграді. Про це повідомляє APnews.

У командному заліку наша команда посіла друге місце, набравши 115 очок. Це дозволить українкам обійти турецьку збірну (113 очок). Перше ж місце з досить серйозним відривом зайняли росіянки, набравши 155 очок.

Всього на рахунку українських спортсменок шість медалей. Катерина Зелених, Аліна Бережна, Алла Белінська та Ілона Прокопевнюк завоювали "бронзу". А Лілія Маланчук та Тетяна Рижко змогли виграти срібні і золоті медалі відповідно.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що саме російські спортсмени посіли перше місце за кількістю порушень допінгових правил в 2018-му році. Відповідну статистику опублікувало всесвітнє антидопінгове агентство.

У Харківській міськраді розповіли, як та де пройде церемонія прощання з Кернесом