Жінка в Чернівцях померла не через коронавірус - медики

Жінка в Чернівцях померла не через коронавірус - медики
Читать на русском

Медики з Чернівецької лікарні раз'ясніли, що стало безпосередньою причиною смерті 33-річної українки.

У Чернівцях 33-річна жінка померла не від інфекції коронавіруса, повідомляє директор обласної лікарні з лікувальної роботи Ольга Снігуряк на брифінгу.

"Дійсно, ми маємо випадок смерті молодої жінки, яка померла. Причиною смерті якої був безпосередньо судомний синдром на тлі набряку головного мозку і не виключено - крововиливу у головний мозок. Це все сталося через те, що у неї складна патологія нервової системи. Окрім цього, мали місце важкі дисметаболічні порушення на тлі іншої патології ендокринної системи. І третє, це було ураження легень без легеневої недостатності, і паралельно ми зафіксували коронавірус. Тому вона поступила до нас", - сказала лікар.

Як виявилося, чоловік цієї жінки недавно повернувся з Італії, а у неї піднялася температура до 37 градусів. Після цього її госпіталізували з підозрою на коронавірус.

"Таким чином, коронавірус є супутньою патологією і він не є причиною смерті. Тому що такі пацієнти вмирають від складної легеневої недостатності. А тут мала місце зовсім інша патологія", - додала Снігуряк.

Як раніше повідомляв APnews, увечері 16 березня в Україні померла друга жінка, у якої підозрюється коронавірус.

Після цьогоз'явилися перші подробиці про хвороби померла в Чернівцях жінки.

До вечора 17 підтвердились її аналізи на коронавірус.

Новини партнерів

"Там самі трупики вже": Кернес цинічно прокоментував коронавірус в Італії
Карантин в Україні: прем’єр Шмигаль закликав керівництво ВНЗ не виселяти студентів з гуртожитків