"Жги, Саша": Клітіна розповіла, як її чоловік відреагував на перформанс в купальнику

"Жги, Саша": Клітіна розповіла, як її чоловік відреагував на перформанс в купальнику
Ексклюзив
Читать на русском

За словами Олександри Клітіної, чоловік буде допомагати їй створювати політичну партію.

Екс-заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна, яка недавно анонсувала створення власної партії, заявила, що спочатку своєю відео-заявою хотіла "зачепити і спровокувати". До слова, чоловік Клітіної не був обізнаний про її наміри.

Про це вона розповіла в авторському проекті журналіста Василя Апасова "ПЕРШИЙ підкаст" на YouTube каналі APASOV.

На питання журналіста, чи розповіла Клітіна своєму чоловікові про плани записати відео в купальнику, а потім створити партію "Україна проти корупції", вона відповіла:

"Ні. Сказав "жги, Саша".

За словами Клітіної, чоловік буде допомагати їй створювати політичну партію.

"Ось дивилися, як це взагалі офіційно можна зробити. Допомагатиме.

Я не знала, як відреагують на це відео. Це був, в якійсь мірі, ризик. Звідки я знала, що буде така божевільна реакція? Я не екстрасенс. Так, я хотіла зачепити, спровокувати, посміятися.

Як мінімум, я б змогла спокійно фото свої постити з пляжу. Після такого відео хоча б один позитив був би", - сказала екс-заступник міністра.

Клітіна заявила, що особисто буде проводити відбір в свою партію і що їй не потрібні в політсилі "ідіоти", навіть якщо це її знайомі.

"Подивимося. Буду робити відбір, зараз складно знайти. Я нікуди не поспішаю, у мене довгострокові цілі. Завдання, які я перед собою поставила (боротьба з корупцією, екологія) - це дуже серйозні завдання, вони вимагають підготовки.

Потрібно людей знайти, які мають якийсь професійний досвід. Я вважаю, що потрібно підбирати в команду професіоналів, незалежно від того, хто вони тобі - друг, кум, сват. Якщо друг і професіонал - добре, нехай пройде конкурс, якийсь відбір. Якщо він по кваліфікації тобі підходить, то чому ні? Я не збираюся якихось ідіотів брати, навіть якщо це мої знайомі", - повідомила Олександра Клітіна.

Як повідомляв APnews, Клітіна розповіла, як проходила співбесіду у Зеленського та Богдана.

Новини партнерів

"Через таких дол***бів до мене будуть претензії": у Києві нібито Кличко посварився з відомим руфером
Як працює 4G інтернет в київському метро. Експеримент APnews