Жарких про санкції: найбільшу дурість влада Зеленського зробила, напавши на Оксану Марченко

Жарких про санкції: найбільшу дурість влада Зеленського зробила, напавши на Оксану Марченко
Читать на русском

На думку експерта, влада зовсім забула про чоловічий кодекс - жінок і дітей не чіпати.

Найбільшу дурість влада Зеленського зробила, напавши на Оксану Марченко. Адже досить подивитися, якими очима на неї дивиться Віктор Медведчук, і зупинитися, щоб цього не робити. Ці карлики забули, що є чоловічий кодекс - жінок і дітей не чіпати.

Таку думку висловив публіцист Денис Жарких в блозі 112.ua.

"Вони не мужики, а зграя злісних карликів, яка розбіжиться, як тільки виникне небезпека спуску коротеньких штанців. Медведчук не збирав армію, не займався диверсіями, а намагався налагодити в країні мир і законність. Тобто він робив щось протилежне, ніж вся ця шобла. І до жінки він ставиться як лицар, як захисник, а не по тих цінностях, як багато його опонентів. Він інший.

Чоловік взагалі пізнається у ставленні до жінки, і тут вже зрозуміло, хто мужик, а хто ні. Так, у Медведчука немає своїх штурмовиків, немає радикалів, вічно щось волаючих, але тепер всі пристойні люди повинні бути за нього. За чоловіка, за державника, за мислителя, за лицаря. Справжній чоловік може і не відреагувати на образу, але свою жінку він буде захищати. Тому він став небезпечнішим влади в десять разів. Вони цього не розуміють, та хіба зрозуміє покидьок порядного мужика, де там!", - написав Жарких.

Новини партнерів

У Києві на будмайданчинку 20-річному хлопцю відірвало ногу міксером для бетону
Між Бішкеком та Кабулом. Київ знову потрапив у ТОП-10 міст світу з найбруднішим повітрям