Зеленському представили зразок потенційної української вакцини від COVID-19

Зеленському представили зразок потенційної української вакцини від COVID-19
Читать на русском

Наразі зразок пройшов лише доклінічні випробування.

Президенту Володимиру Зеленському представили зразок можливої української вакцини від коронавірусу, який пройшов наразі лише доклінічні випробування.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Зазначається, що вчені на нараді у глави держави розповіли про результати тестування препарату, який випробовувався протягом шести місяців і має можливість нейтралізувати вірус COVID-19 в культурі інфікованих клітин людини.

Повідомляється, що український зразок створено на підставі унікального підходу. За словами одного з розробників, доктора медичних наук Михайла Фаворова, препарат потенційно допоможе боротися з новими, мутуючими видами коронавірусної хвороби.

"Я надзвичайно радий, що ця зустріч відбулася. Йдеться і про високі шанси розробки нашої унікальної оригінальної української вакцини проти COVID-19, і про перший крок до того, щоб відновити виготовлення вакцин в Україні. Держава буде підтримувати вироблення цієї вакцини. Результати, які ви представили, вже показують позитивну тенденцію", - наголосив Зеленський.

За підсумками наради узгоджена співпраця всіх необхідних відомств для забезпечення проходження клінічної фази випробувань, а також можливості виготовлення вакцини від коронавірусу у разі успішного проходження всіх стадій дослідження.

Як повідомляв APnews, Ляшко розповів, коли та яку вакцину від COVID-19 отримає Україна.

Новини партнерів

Молодь Каштру проти "галактікос": прогноз на матч Ліги Чемпіонів "Реал" - "Шахтар"
Екс-голові податкової служби України Верланову закидають провину в недоотриманні 2 млрд грн до бюджету