Зеленського могли б звинуватити у тиску на правоохоронців, якби він назвав відповідальних за "плівки Єрмака", - політолог

Зеленського могли б звинуватити у тиску на правоохоронців, якби він назвав відповідальних за "плівки Єрмака", - політолог
Ексклюзив
Читать на русском

Така ситуація можлива і в тому випадку, якщо президент помилився, і в тому, якби мав рацію

Коментувати справу про "плівки Єрмака" повинні представники правоохоронних органів, а не президент України Володимир Зеленський. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів політолог Олексій Якубін.

"Річ у тім, що ця справа вже була передана до правоохоронних органів, по ідеї саме ці органи мають і коментувати. Тому що якщо президент буде коментувати цю справу, то яким чином це буде розцінено", - сказав він.

Якубін пояснив, що якби Зеленський назвав імена людей, які причетні до "плівок Єрмака", його могли б звинуватити у тиску на правоохоронців. Така ситуація можлива і в тому випадку, якщо президент помилився, і в тому, якби мав рацію.

"Якщо буде коментувати, наприклад, про тих, хто є долучений до цієї справи, це буде розцінено як тиск з боку президента. Мені здається, що навпаки така спроба втягнути Зеленського, щоб він почав коментувати справу, пов’язану з Єрмаком, всі ці речі, це є своєрідне політичне бажання, щоб Зеленський щось промовив, що така-то людина винна. Потім це будуть використовувати, якщо це, наприклад, підтвердиться або навпаки - не підтвердиться. Тоді це просто буде використовуватись як "бачите, президент дав свої оцінки цій справі, тому тепер правоохоронці діють саме так, а не інакше", - підкреслив політолог.

Як раніше повідомляв APnews, плівки, в яких фігурує брат голови Офісу президента Денис Єрмак, могли бути спробою зірвати роботу Андрія Єрмака щодо створення консультативної ради.

Новини партнерів

У світі COVID-19 захворіли більше 5 млн людей
Україною управляють люди без компетенції та стратегічного бачення, - політолог