Зеленський звільнив Геруса з посади представника президента в Кабміні

Зеленський звільнив Геруса з посади представника президента в Кабміні
Читать на русском

Відповідний указ №838/2019, підписаний Зеленським, оприлюднено на сайті президента.

Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади представника президента в Кабінеті Міністрів Андрія Геруса, передає Інтерфакс.

Зеленський також призначив на посаду, що звільнилася, Олексія Перевезенцева.

"Призначити Перевезенцева Олексія Юрійовича представником президента України у Кабінеті Міністрів України (поза штатом)", - йдеться в тексті документа.

У свою чергу Герус на своїй сторінці у Facebook у понеділок написав, що вже понад два місяці не виконує функцій представника президента в Кабміні.

"З кінця серпня я не відвідав жодне засідання Кабміну, тобто де-факто вже понад два місяці не виконую функцій представника президента в Кабміні. Думаю, ніколи в історії України народний депутат-голова комітету не виконував таких функцій представника, бо це нереально", - йдеться в повідомленні.

У Верховній Раді Герус очолює комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Раніше Перевезенцев обіймав посаду державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі, до цього був директором юридичного департаменту в тому самому міністерстві. Паралельно у 2015-2016 роках обіймав посаду радника міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса. У 2016 році продовжив роботу як радник міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

Новини партнерів

У четвер парламент може ухвалити закон про бюджет-2020
Міністр Кабінету Міністрів пропонує замінити систему урядового зв'язку