"Зеленський злякався конкуренції": Клітіна заявила, що її звільнили з Космічного агентства

"Зеленський злякався конкуренції": Клітіна заявила, що її звільнили з Космічного агентства
Читать на русском

Також колишня радник голови Космічного агентства пояснила, чому обрала природу та купальник для того, щоб зробити заяву про створення партії

Колишня заступник голови Міністерства інфраструктури Олександра Клітіна, яка анонсувала створення своєї політичної партії, заявила, що її звільнили з посади радника голови Державного космічного агентства України. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Клітіної в ефірі телеканалу НАШ.

"Звісно, серйозна. А чим я гірша за партію Зеленського? Я краще, у мене є фахова економічна освіта як мінімум. Я вже не радник голови Космічного агентства, вони мене звільнили. Я думаю, що Зеленський просто злякався конкуренції, я ж для нього серйозний конкурент. Кажуть, що звільнили ще у п’ятницю, але мені не повідомили", - сказала вона.

Також колишня радник голови Космічного агентства пояснила, чому обрала природу та купальник для того, щоб зробити заяву про створення партії.

"Я протестую проти сексизму в нашій країні. Фактично, що тут такого, що у людини є груди? За це треба травити і булити? Хай дивляться, хай звикають, що жінка з грудьми теж може бути розумною", - пояснила Клітіна.

За її словами, вона не вирішила, чи піде на місцеві вибори, проте розглядає цей варіант, якщо її підтримають люди.

"Я ще не вирішила, я ж не якась політична проститутка. В мене нема ні спонсорів, ні піар-менеджерів. Якщо мене підтримають українці, то чому ні", - уточнила Клітіна.

Як повідомляв APnews раніше, колишня заступник голови Міністерства інфраструктури Олександра Клітіна заявила, що створює свою партію "Україна проти корупції".

Новини партнерів

Китай прийняв скандальний закон про національну безпеку Гонконгу
Активісти влаштували під ОП галасливий протест, "закликаючи" Зеленського стуком касок