Зеленський заявив, що зупинити війну можна лише після прямих переговорів із Росією

Зеленський заявив, що зупинити війну можна лише після прямих переговорів із Росією
Читать на русском

Глава держави запевнив, що не боїться прямої розмови про Крим та Донбас з росіянами.

Володимир Зеленський заявив, що зупинити війну можна лише у разі прямого діалогу з Росією – і він не боїться його розпочати. Про це APnews повідомляє з посиланням на послання Президента до Верховної Ради.

За словами Зеленського, він не боїться говорити росіянам про війну на Донбасі та окупацію Криму. Також він готовий вести діалог із Володимиром Путіним безпосередньо.

"Саме тому, водночас, я не боюся прямої розмови з ним. Ми не боїмося прямого діалогу... Ми знаємо, хто нас підтримує. Ми знаємо, хто з країн робить вигляд, що підтримує. Ми знаємо, що наша армія найкраща у світі і захистить нас", - заявив Зеленський.

Також, за словами глави держави, на сьогодні необхідність прямих переговорів "визнали всі - і зовнішні партнери". При цьому Зеленський наголосив, що переговори потрібно вести, усвідомлюючи, що Україна має сильну армію.

Раніше APnews наводив інші висловлювання Зеленського в рамках щорічного послання до Верховної Ради. Так, він пообіцяв, що вже з 1 січня лікарі отримуватимуть зарплату щонайменше у 20 тисяч гривень, а в українських дітей з'являться економічні паспорти. Також президент заявив про індексацію пенсій для 7,9 мільйонів людей і "суттєве підвищення" виплат ліквідаторам.

Водночас Зеленський у своїй промові збрехав про 200 нових шкіл в Україні - у відповіді на запит APnews міністерство освіти заявило, що шкіл було збудовано вчетверо менше. Також в Україні побудували в 1,5 рази менше кілометрів, ніж похвалився президент.

Новини партнерів

Єрмак спростував слова екс-голови розвідки Бурби щодо "Вагнергейту": Жодних вказівок не давав
На Харківщині у негоду дерево вбило жінку