Зеленський заявив, що в Україні створять нову систему моніторингу біозагроз

Зеленський заявив, що в Україні створять нову систему моніторингу біозагроз
Читать на русском

У планах як посилення існуючих, так і створення нових механізмів реагування.

Пандемія коронавірусу показала, що в Україні необхідно створити нову систему моніторингу біологічних загроз. Про це президент Володимир Зеленський заявив під час виступу на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді".

"Ми повинні посилити і створити нові системи моніторингу біологічних загроз, включаючи дослідження з розповсюдження патогенів в тваринному світі, у яких є ризик перекинутися на людей. Ми повинні створити доступну, зрозумілу і всеосяжну систему моніторингу і прогнозування біологічних загроз в Україні та світі", - заявив Зеленський.

Саме так країна повинна відреагувати на пандемію коронавірусу. І на всі подібні виклики Україна та світ можуть відповісти тільки згуртовано і спільно. При цьому, Україні є чим пишатися в питаннях протидії COVID-19.

Зокрема президент зазначив, що на початку пандемії медичні засоби та обладнання були дефіцитом, а в державному резерві були "порожні полиці". Однак держава змогла швидко організувати постачання з інших країн, а згодом - розгорнути масштабне українське виробництво.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що президент Зеленський висловив готовність зробити щеплення від коронавірусу в прямому ефірі. Таким чином він хоче подати приклад жителям України, які сумніваються в необхідності вакцинуватися.

Новини партнерів

Офіційний український акаунт IKEA в Instagram зламали через 8 днів після запуску
30 сантиметрів снігу: в 6 областях України може зупинитися транспорт через негоду