Зеленський заявив, що українські військові мають рівень армії НАТО

Зеленський заявив, що українські військові мають рівень армії НАТО
Читать на русском

Зеленський продовжує просувати «заспокійливі» тези для західних інвесторів та українців

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з іноземними ЗМІ заявив, що українські військові мають такий самий рівень підготовки, як і армія НАТО.

"Не слід панікувати, у нас потужна та серйозна армія. Наша армія - не слабша за рівень НАТО, тому що вони - практики, на жаль. Для мене питання ескалації не менш гостре, ніж для інших держав... ми знаємо, що відбувається, але ми у цій ситуації вже вісім років. Небезпека атаки з боку РФ залишається", - заявив Зеленський.

Сьогодні ситуація коли ми повністю довіряємо нашій армії, запевнив Президент.

"Це не новачки, це не якісь хлопчики, це серйозна армія. Ми маємо робити все, щоб у нас була міцна армія. Якщо почнеться не дай Бог повномасштабна війна, моральний дух нашого народу стоятиме пліч-о-пліч і захищатиме. А сьогодні народ має працювати на економіку нашої держави, працювати на нашу безстрашну армію, яка готова захищати нашу державу», - резюмував він.

Нагадаємо, що у CNN з'явилася інформація про те, що розмова Зеленського та Байдена закінчилася суперечкою про те, чи нападе РФ на Україну. Байден заявив, що російське вторгнення практично неминуче і має статися у лютому, коли замерзне земля. Зеленський у свою чергу закликав американського президента бути м'якшим у висловлюваннях, щоб не розпалювати паніку.

Під час брифінгу з іноземними ЗМІ Зеленський також заявив, що у розмові з Ангелою Меркель критикував позицію Німеччини щодо запуску "Північного потоку-2".

Він також відповів на запитання, як Україна готується до повномасштабної війни.

Новини партнерів

Зеленський різко відповів на пропозицію Лаврова про переговори в Сочі – це цинізм, давайте зустрінемося в Одесі.
НАБУ затримало нардепа "Слуги народу" Кузьміних на хабарі в 558000 грн