Зеленський заявив, що у грудні в Україні готувався державний переворот "до якого залучили Ахметова"

Зеленський заявив, що у грудні в Україні готувався державний переворот "до якого залучили Ахметова"
Читать на русском

Представники бізнесмена обговорювали з росіянами про держпереворот.

На початку грудня в Україні готувався державний переворот, обговорення якого вели "представники Росії та Ріната Ахметова". Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву президента Володимира Зеленського під час прес-марафону із представниками 30 ЗМІ України.

Так, за словами Зеленського, виклики внутрішньої безпеки в Україні фіксували представники розвідки різних країн. Сам президент також отримав інформацію, що 1-2 грудня "у нашій країні буде держпереворот".

"У нас є не лише агентурна інформація, а й навіть звукова інформація, де представники з України, скажімо так, з представниками Росії обговорюють участь Ріната Ахметова у державному перевороті в Україні. Що буде залучено 1 мільярд доларів і так далі", - заявив Зеленський.

Також президент заявив, що запрошує Ахметова на Банкову, щоб він почув цю інформацію. Як альтернативу бізнесмену запропонували візит "у відповідні органи".

При цьому Зеленський зазначив, що не вірить у перевороти, а також зазначив, що переворот обговорював не сам Ахметов, а близькі люди. Тобто його "втягують у це, втягують близькі люди".

Раніше APnews повідомляв, що на початку прес-брифінгу Зеленський заявив, що Україна перебуває на початку великої війни з деолігархізації.

Новини партнерів

"Операція від товариша Пєті" - Зеленський заявив, що екс-глава ГУР Бурба пропонував викрасти формулу вакцини від COVID
Ми на початку великої війни з деолігархізації – Зеленський