Зеленський заявив, що рівень антисемітизму в Україні дуже низький

Зеленський заявив, що рівень антисемітизму в Україні дуже низький
Читать на русском

Зеленський також оглянув відремонтовані частини синагоги, яку зловмисники пошкодили під час спроби підпалу у квітні цього року

Президент Володимир Зеленський під час відвідування синагоги Хабад на Херсонщині, яку в квітні намагалися підпалити зловмисники, заявив, що рівень антисемітизму в Україні дуже низький. Про це повідомляє пресслужба президента.

Так, Зеленський зустрівся з головним рабином Херсона та Херсонської області Іосифом-Іцхаком Вольфом та ознайомився з роботою синагоги. Також президент оглянув відремонтовані частини будівлі, які зловмисники пошкодили під час спроби підпалу у квітні цього року.

"Головне, що на міжнародному рівні – що теж важливо – оцінять. Тому що є гібридна інформаційна війна, коли розповідають, що в нас ксенофобія, антисемітизм. Такі вчинки дуже важливі, щоб показати: в Україні рівень антисемітизму дуже низький. Якщо є спроби – ми їм запобігаємо", - заявив Зеленський.

Вольф, в свою чергу, подякував президенту за швидку реакцію української влади на цей акт антисемітизму. За три тижні після інциденту правоохоронці затримали двох підозрюваних у цьому злочині.

Президент та головний рабин регіону вручили листи-подяки начальнику поліції Херсонщини Олександру Прокудіну та голові СБУ в регіоні Сергію Криворучку за швидке розкриття злочину.

За словами Зеленського, такі дії правоохоронців підвищують рейтинг та престиж нашої держави.

Як повідомляв APnews раніше, поліція України рахує євреїв - світове співтовариство бунтує. Повний розбір "антисемітського" скандалу.

Новини партнерів

Меркель заявила, що світ більше не має розраховувати на лідерство США
На Україну насуваються грози, шквальний вітер та град