Зеленський заявив, що колеги нардепа Шахова кнопкодавили, а він в Раду не приходив

Зеленський заявив, що колеги нардепа Шахова кнопкодавили, а він в Раду не приходив
Читать на русском

Володимир Зеленський запевнив, що нардеп Сергій Шахов не прийшов в Раду

Президент Володимир Зеленський заявив, що народний депутат Сергій Шахов, який заразився коронавірусом, у Верховну Раду не приходив, а пройшов реєстрацію, тому що його колеги кнопкодавили. Таку заяву зробив глава держави під час свого відеозвернення до українців в середу, 18 березня.

За словами президента, частина українців, які застрягли на Шрі-Ланці, вже повернулася додому. Крім того, громадян України з Австрії 18 березня забере президентський борт.

Зеленський нагадав, що підписав закон, який забороняє банкам нараховувати штрафи та пені, а НБУ розробить пільговий режим для всіх боржників. Також він закликав українців не звільнятися, а якщо керівники змушують, то необхідно звернутися в поліцію.

Крім цього, президент пообіцяв, що пенсіонерам з 1 квітня виплатять додатково по 1000 гривень, а з травня проведуть індексацію пенсій. При цьому він заборонив виселяти студентів з гуртожитків на час карантину.

Наприкінці своєї промови Зеленський закликав мити руки, обробляти антисептиком екрани телефону і ручки дверей, а також провітрювати домівки, не торкатися обличчя, уникати рукостискань, обіймів і поцілунків, а також не займатися самолікуванням, а при перших симптомах звертатися до лікаря.

Як раніше повідомляв APnews, народний депутат Сергій Шахов повідомив, що після повернення з Європи він погано себе відчув, тому здав тест на коронавірус, який виявився позитивним.

Новини партнерів

Шахов урочисто вручає коронавірус Шмигалю: реакція соцмереж на інфекцію у нардепа
Ситуація вкрай серйозна: голова МОЗ Ємець екстрено звернувся до українців