Зеленський заявив, що вони зі Шмигалем "майстри спорту з боротьби з коронавірусом"

Зеленський заявив, що вони зі Шмигалем "майстри спорту з боротьби з коронавірусом"
Читать на русском

Президент також заявив, що він і прем’єр-міністр "майстри спорту по боротьбі з COVID-19".

Президент України Володимир Зеленський заявив, що за перші два місяці роботи нового Кабінету міністрів, зауважень до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля він не має.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави держави під час прес-конференції у Маріїнському палаці у середу, 20 травня.

"Поки що у мене особисто – пройшло тільки 2 місяці – зауважень до Шмигаля немає. Я б сказав, що ми майстри спорту з боротьби з коронавірусом. Тому що вчасно все зробили. І бізнесу вдячні, і всім вдячні», - наголосив президент.

Також щоб робити висновки про те, як уряд і президент впорались з серйозною кризою, Зеленський порадив подивитися на статистику смертності в Україні за березень-квітень 2019 року і за цей же час у 2020 році.

Зеленський зауважив, що, попри коронавірус, смертність у 2020 році на тисячу людей нижча, ніж у 2019 році, і це свідчить, що "у нас не дуже поганий уряд".

Він також зазначив, що підбір ефективних кадрів - відповідальність уряду. Крім того, Зеленський нагадав, що чекає "повного очищення" влади і має намір вимагати звільнення тих, хто був спійманий на корупційних та інших правопорушення.

Як повідомляв APnews, Зеленський прокоментував розслідування вбивст Гандзюк та Шеремета.

Новини партнерів

У Дніпропетровській області через обвал мосту фура впала в воду. Відео
Прес-конференція Зеленського. Звіт президента за рік провалів і успіхів. Хроніка