Списання боргу, 8000 грн і ліцензія на алкоголь: Зеленський затвердив допомогу бізнесу в карантин

Списання боргу, 8000 грн і ліцензія на алкоголь: Зеленський затвердив допомогу бізнесу в карантин
Читать на русском

Зокрема, схвалено надання допомоги у розмірі 8000 гривень найманим працівникам та ФОПам, які втратили частину зарплати внаслідок карантину.

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроекти про підтримку бізнесу під час дії карантину в Україні.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Офіс президента України.

Підписані документи передбачають фінансову допомогу постраждалому від обмежень бізнесу.

Зокрема, президент схвалив надання допомоги у розмірі 8 тисяч гривень найманим працівникам, які втратили частину зарплати внаслідок карантину, та фізичним особам-підприємцям, які через обмеження втратили частину доходу.

Також документом передбачається надання одноразової матеріальної допомоги компаніям для виплат найманим працівникам, щоб не скорочувати їх під час карантину. Відповідна норма стосується підприємств, які на час набуття чинності законом вимушено скоротили або можуть скоротити тривалість робочого часу працівників через простій у зв'язку з карантином.

Крім того, передбачається одноразова компенсація суб’єктам господарювання з метою відшкодування витрат, понесених на сплату ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Президент також схвалив продовження дії ліцензій на продаж алкоголю на період карантину, а також протягом трьох місяців після його закінчення.

Крім того, Зеленський затвердив списання податкового боргу платникам податків у разі, якщо сукупний розмір боргу за всіма податками та зборами не перевищує 3060 гривень. Платники єдиного податку І групи звільняються від сплати цього податку за грудень 2020 року та січень-травень 2021 року.

Як повідомляв APnews, Разумков підписав низку законів для підтримки підприємців під час карантину.

Новини партнерів

Провина лікарів. Експерт назвав основну причину стрімкого росту кількості хворих на COVID-19 в Україні
В Києві екс-в’язень зухвало нападав на жінок - бив каменем по голові та грабував