Зеленський запросив Байдена до України на День Незалежності

Зеленський запросив Байдена до України на День Незалежності
Читать на русском

Поки що в МЗС не уточнили, чи прийняв Джо Байден запрошення президента України.

Президент Володимир Зеленський запросив лідера США Джо Байдена до Києва на святкування 30-го Дня Незалежності України. Про це повідомляє APnews з посиланням на відповідь МЗС виданню "Радіо Свобода".

У міністерстві повідомили, що «організація і проведення взаємних візитів на рівні глав держав залишається на постійному порядку денному українсько-американських відносин».

«Організація візиту президента України в США вимагає здійснення комплексу заходів щодо його належного змістовного наповнення, зокрема досягнення предметних домовленостей в політичній, безпековій, військової, торговельної та інвестиційній сферах. Зараз відбувається постійна цілеспрямована робота в усіх напрямках», - заявили в МЗС.

У той же час в МЗС не уточнили, коли можна очікувати візиту Володимира Зеленського до США, і чи прийняв Джо Байден його запрошення.

Нагадаємо, 24 серпня 2021 року у Києві пройдуть урочисті заходи до 30-ї річниці Дня Незалежності України. Зокрема, у центрі столиці відбудеться військовий парад (вперше за всю каденцію Зеленського), а на вечір запланований святковий концерт.

Раніше APnews повідомляв, телефонна розмова Зеленського і Байдена ще в процесі підготовки - МЗС.

Новини партнерів

Супертяжі Джошуа і Ф'юрі домовилися про контракти на два бої
Посол Британії запевняє українців: вакцини AstraZeneca і Covishield - ідентичні