Зеленський запропонував скасувати візи для іноземних туристів

Зеленський запропонував скасувати візи для іноземних туристів
Читать на русском

Зеленський зазначив, що поставить Міністерству закордонних справ України завдання розглянути лібералізацію візового режиму

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 4 червня, запропонував скасувати візи для іноземних туристів з Китаю, Австралії, Нової Зеландії та арабських країн. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Під час наради з представниками туристичної сфери Зеленський зазначив, що поставить Міністерству закордонних справ України завдання розглянути лібералізацію візового режиму для іноземних туристів.

"Треба лібералізувати візову політику: якщо країни скасовують візи для українців, які приїжджають до них, - ми для них скасовуємо. Нам треба конкурувати за туриста", - підкреслив президент.

Своєю чергою, туроператори оцінили, що в середньому іноземний турист знаходиться в Україні протягом трьох-чотирьох днів, а також витрачає 120-150 доларів.

Як повідомляв APnews, авіація вийде з кризи не раніше 2023 року, квитки будуть дорожчати, а флот скорочуватись. В МАУ розповіли, як будуть виходити з колапсу.

Новини партнерів

У Києві завівся гонщик-Шумахер, літає по вулицях зі швидкістю понад 200 км/год
СБУ зобов’язали відкрити кримінальну справу проти глави МОЗ Степанова через "диверсію"