Зеленський закликав США призначити спецпредставника Держдепу по Україні

Зеленський закликав США призначити спецпредставника Держдепу по Україні
Читать на русском

Зеленський підкреслив, що Вашингтон має активніше брати участь у врегулюванні ситуації на Донбасі

У п'ятницю, 31 січня, на спільному з державним секретарем Сполучених Штатів Америки Майком Помпео брифінгу президент України Володимир Зеленський розповів, що попросив призначити нового спецпредставника з питань врегулювання на Донбасі.

Зеленський підкреслив, що Вашингтон має активніше брати участь у врегулюванні ситуації на Донбасі.

"Сьогодні я висловив надію, що США будуть більш активно залучені до процесів мирного врегулювання на сході України і деокупації Криму, завдяки призначенню з цих питань окремого посадової особи з Державного департаменту США", - зазначив президент.

Також він підкреслив, що перш ніж він відвідає Білий дім має бути визначено предмет розмови.

"Чи зацікавлений я відвідати Білий дім? Це правильно для обох країн, але я хочу сказати, що бути президентом України - це для мене нова професія. Я отримую багато пропозицій відвідати ту чи іншу країну. Якщо у нас є предмет важливої розмови, крім стратегії і тактики. Про що ми можемо домовитися, що ми можемо підписати, що ми можемо взяти, то я готовий їхати завтра", - вважає Зеленський.

Як повідомляв APnews раніше, у п'ятницю, 31 січня, під час спільного брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським державний секретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео розповів, коли може відбутися зустріч Зеленського та президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа у Вашингтоні.

Коментарі

Новини партнерів

Віце-прем'єр РФ підтвердила перші випадки зараження коронавірусом в Росії
У Путіна відреагували на візит Помпео в Україну