Зеленський закликав евакуйованих у "Нових Санжарах" не їхати з країни

Володимир Зеленський в
Читать на русском

За два тижні у жодного з українців не виявили симптомів коронавірусу.

Президент України Володимир Зеленський приїхав до санаторію "Нові Санжари" на Полтавщині, де у четвер, 5 березня, завершується термін обсервації евакуйованих з Китайської Народної Республіки українців, та подякував всім, хто перебував там два тижні. Зеленський також закликав людей поки що не їхати з України.

"Бажаю вам здоров’я. Я вам вдячний, що ви витримали ці два тижні — ви молодці. Я вдячний взагалі всім", — зауважив глава держави.

Зеленський подякував всій групі швидкого реагування, Нацгвардії, МВС, голові ОДА та МОЗ України і особисто колишньому міністру Зоряні Скалецькій, всім місцевим лікарям та ДПСУ, що проводить наразі посилену перевірку на кордоні.
“Я в цілому дуже радий, що тут не було жодного випадку коронавірусу. Він усюди, він у світі, не тільки в Китаї, на жаль, він і в Європі. Ми розуміємо, що такий вірус є і в Європі... У нас є зафіксований випадок, ви знаєте, у людей, які приїхали з Італії. Але все буде нормально, вони забезпечені всіма лікарняними умовами. Але я б хотів, поки тут присутні журналісти, і ви, які повернулись, — побудьте трішки в Україні. Це дуже важливо. Мені здається, зараз той час, коли можна займатись туризмом всередині нашої країни, тому що навіть у порівнянні з уже дуже багатьма країнами Європи у нас найменша кількість цих випадків, і ми це контролюємо”, — сказав Зеленський.

Глава держави також привітав чоловіка, день народження якого припав на закінчення обсервації, і подарував йому президентський годинник.

"У мене немає президентського годинника, а у вас будуть", - заявив Володимир Зеленський та вручив подарунок.

Як повідомляв APNews, Зеленський прибув у Нові Санжари гелікоптером.

Новини партнерів

Рада зняла з розгляду всі законопроекти старого складу Кабміну
Не тримаюся за посаду: Скалецька прокоментувала свою відставку