Зеленський вшанував пам'ять жертв Голокосту

Зеленський вшанував пам'ять жертв Голокосту
Читать на русском

У перший день робочого візиту до Республіки Польща Президент взяв участь у вечері з нагоди відзначення 75-ї річниці звільнення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау.

Президент України Володимир Зеленський вшанував пам’ять жертв Голокосту і зазначив, що наш обов’язок про них пам’ятати. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Ми сповнені почуттями болю та суму за мільйонами жертв Голокосту. Це жахлива трагедія єврейського народу і трагічний урок для всього людства. З глибокою повагою ми вшановуємо пам’ять усіх загиблих. Пам’ятати й ніколи не допустити знову. Це наш обов’язок перед мільйонами невинних жертв. Це наш обов’язок перед майбутніми поколіннями", - написав Зеленський.

Додамо, на вечері з нагоди відзначення 75-ї річниці звільнення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау були присутні колишні бранці табору та їхні родини.

"У своєму виступі президент наголосив, що для нього честь і відповідальність зустрітися з тими, хто пережив Голокост та перебування в концтаборі", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, щорічно 27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

В Одеській області зіштовхнулись 11 авто: є жертви
У Страсбурзі за участі України розпочинається зимова сесія ПАРЄ

Новини партнерів